Twopcharts
Last 100 tweetsWhile we are making some adjustments, we expect to be back online soon!

Unfortunately, after 5 years of providing you with Twitter data, we were now informed by Twitter that Twopcharts is suspended from interacting with the Twitter API for violating the Twitter Terms of Service. At this moment we do not know if and when this situation will be remedied, but for the moment we cannot provide you with data and analytics from Twitter.

We are very sorry about this situation and the inconvenience it is causing. We hope the situation can be resolved soon.

Check out the last 100 tweets of the user, with videos and, thumbnails of the pictures, and expanded url's embedded in the tweet.
@
ImageNameLocationTwitter sinceLinks
BESHIR 2011-12-20
@BeshirKorance1,039 days

FollowersFollowingTweetsListsFavorites
305,10500
BESHIR @BeshirKorance
Ngrohtësisht vargje PËR JU.`. !

Sot unë jam sërish me ju ...
Kam lexuar poezi të bukura,nga ju,
Unë jam duke... fb.me/2rzBy1mAn
1d               
BESHIR @BeshirKorance
ZGJOHU SHQIPONJE..
HERONJT SHQIPTAR NUK VDESIN KURR...

Heronjt Shqiptar nuk vdesin kurr,
Janè tè shenjtè nè... fb.me/3ipY0j8i8
1d               
BESHIR @BeshirKorance
S'ka ma Fisnikèri se resi Intelektual i kohès Mbretèrisè Shqiptare.
Atdheu mbi tè gjitha..! fb.me/6MCI3wwGN
1d               
BESHIR @BeshirKorance
BESONI TEK MREKULLIT.!
¸ ♥ ¸, ø ¤ º ° `♥ ¸ ¸, ø ¤ º ° ¸
Në qoftë se gjithkush prej jush beson në mrekulli,
pastaj... fb.me/31nJCFkTT
1d               
BESHIR @BeshirKorance
E di, e di Evropë
-lll-
E di, e di Evropë
Ti mund të thirresh
Në ca gazetarë, analista e kolumnista
Që gjoja e... fb.me/6RcgSIPb4
1d               
BESHIR @BeshirKorance
Kurr mos T'i harrojmè...!

Kukuuuu si me e harru...!
Njèqind Mijè 250,0000 femra tè dhunuara,
Me mijra djelmni... fb.me/79Qp96bPs
2d               
BESHIR @BeshirKorance
NJE BUZEQESHJE E VOGEL CDO DITE..

Një buzëqeshje e vogël çdo ditë
lehtë mund të kryejë disa pikëllime.
Çka se... fb.me/3mNW6CFVy
2d               
BESHIR @BeshirKorance
★ ........
☆ ... ../, • * '★
. ★ ☆
• * '•) /¸.•*☆°
. • '. • * ¸. • * • *' `.
*.. • * ¨

Vjeshtë është në qark.... fb.me/1oxIKEheu
3d               
BESHIR @BeshirKorance
Kënaqshmëria e pasurisè vetèm.
* «» * ¯ * «» * ¯ * «» *

Dikuj ..I pëlqente vetèmia e pasuria në jetë,
nga zemra... fb.me/1fK0F6bm3
4d               
BESHIR @BeshirKorance
'•, •' `` `` • ',
'•, `' •, *, • '`, •'
.... `'•,, •'` Jeta në xhungël urbane....

Në xhungël e një jetese të... fb.me/6YYh5BwRW
5d               
BESHIR @BeshirKorance
VJESHTA BUKURITE E SAJA..

Errësira fillon më herët,
drita në mëngjes është tani jashtë më vonë.
Mjegull e trashë... fb.me/7aCjeDKDd
5d               
BESHIR @BeshirKorance
Mirèmbrèma miq,mike,motra e vèllezèr tè mi Shqipètar!
Ju pèrshèndes me Kampionatin Shqipètar ju lutem samè shumè... fb.me/3mdnKk98W
5d               
BESHIR @BeshirKorance
FLAMURI KOMBETAR SHQIPETAR!

Ti që linde ne Sofrën e mbushur me Plisa
dhe embuluar me një Plaf të Historisë së... fb.me/6T3ldLZBa
6d               
BESHIR @BeshirKorance
Duani dhe mos Urreni ...!

• Trego të drejtèn dhe mos genjè asnjëher,
• Nèse gabon,kèrko falje dhe pendohu te... fb.me/4nD09umvi
9d               
BESHIR @BeshirKorance
FITORE KOMBETARJA JONE!

Betohuni nè Flamurin Kombètarè,o vllezèr sportistè Shqipètar...
T'u nderoj me fitore... fb.me/1ogxmohWT
9d               
BESHIR @BeshirKorance
◄ ► Me zemër për Ju Yje- ◄ ►
♥ ⋱ ⋰ ♥ ⋱ ⋰ ♥ ⋱ ♥ ⋰ ♥ ⋱ ⋰ ♥ ⋱ ⋰ ♥
★ ✳. Ëndërra të ju vijnë rrjedhshëm me yjet ✳
★ ✳.... fb.me/2MkwxlZag
11d               
BESHIR @BeshirKorance
*~*UNË JU UROJ LUMTURI~*~*

Ju uroj fat dhe bekime..
Shëndet e lumturi e mirësi motra ime Seli Murati.
Për ju nuk... fb.me/6M16Ns0eM
11d               
BESHIR @BeshirKorance
DY VOGELUSHE SHQIPETARE.
PUTHNIM NGA MALLI FLAMURIN...

Jemi dy voglushe,larg Atdheut tonë...
Kemi shumë mall e... fb.me/6NsUCKznu
11d               
BESHIR @BeshirKorance
Testoni Jetën..

Ta përjetojmë,e testojmë jetën përsëri dhe përsëri,
Pa përjashtim,e domosdoshmërisht secili.
Sa... fb.me/3roHWJ3Iv
12d               
BESHIR @BeshirKorance
Ju pèrshèndes me fotot tè takimit tè poeteshave Shqiptare...!Unè kam ndjerè kènaqèsi mjaft tè vecantè nè kètè... fb.me/3eWVyCeEQ
12d               
BESHIR @BeshirKorance
Mirèmbrèma miq,mike,motra,e vèllezèr tè mi Shqiptar!
Fitore Kombètares Tonè tè mrekullushme pasi tani 1 me 0 ndaj... fb.me/70MldoxbB
12d               
BESHIR @BeshirKorance
Mirèmbrèma miq,mike,motra e vèllezèr tè mi Shqipètar!!
Nesèr do nisem pèr Kosovè nè Prishtinè .Unè do rrugètoj... fb.me/2BcqUAoN5
14d               
BESHIR @BeshirKorance
Fillimi i vjeshtës

Një pëshpëritje dhe shushurimë
në shkurre dhe pemë.
Era shkund gjethet nga degët
përpjekje... fb.me/1vFfg35z1
16d               
BESHIR @BeshirKorance
MIREMBREMA POPULLI I SHQIPERISE ETNIKE!
KLB Mbrèmjen miq,mike,motra e vèllezèr tè mi Shqipètar!
Ju pèrshèndes me... fb.me/39BtygW1a
18d               
BESHIR @BeshirKorance
NATEN E MIRE MIQ,MIKEMOTRA E VELLEZER TE ME SHQIPETARE!
NGA ZEMRA JU UROJ NJE TE DJELE TE BUKUR PERQAFIME E... fb.me/3fFRFR4TM
19d               
BESHIR @BeshirKorance
MIREMBREMA MIQ,MIKE,MOTRA E VLLEZER TE MI SHQIPETAR..
JU UROJ TE KALONI BUKUR DHE JU PARAQES SI MUND TE SHPETOJME... fb.me/1ytTiWgB3
19d               
BESHIR @BeshirKorance
GEZUAR KURBAN BAJRAMIN JU MQ,MIKE,MOTRA E VELLEZER TE MI SHQIPETAR,E TAN POPULLI I SHQIPERISE ETNIKE KUDO... fb.me/3BHkP4qgm
20d               
BESHIR @BeshirKorance
Ju Uroj Natë me Hënën e Artë..

Hëna e artë në qiell,
tregon një botë magjike.
Ajo fton të gjithëve sonte një... fb.me/3ldlhWpex
21d               
BESHIR @BeshirKorance
ATI I SHENJTE PAPA FRANCESKO BEKIM FANTASTIK.

Ati i shenjtè Papa Francesko me 21 Shtatorè 2014-tè,
Bekoj tanè... fb.me/2m5GMMgoR
31d               
BESHIR @BeshirKorance
JU UROJ NJE FILLIM JAVE SAME TE MBARE JU,
MIQ,MIKE,MOTRA E VELLEZER TE MI SHQIPETARE..

MIQËSIA LUMTURIA IME..... fb.me/6L3U0lQIz
32d               
BESHIR @BeshirKorance
ATI I SHENJTE I BOTES PAPA FRANCESKO PREKU TOKEN SHQIPETARE.
MIQ,MIKE,MOTRA E VELLEZER SHQIPETAR JU PERSHENDES ME... fb.me/3kIvJqkgs
32d               
BESHIR @BeshirKorance
PAPA ENGJELL I LERE AMANET PAPES FRANCESKO SHQIPETARET.

Unë jam dielli i ndritshëm në fytyrën tuaj popull... fb.me/1x9iEB6JI
33d               
BESHIR @BeshirKorance
¸.✫¨'`'ʚϊɞ.
(Ritëm 1 Jeta
`❥ • ♪ ♫ ¸¸.✿¨

Si për të lëkundur një pjesë të madhe
jeta shkon mbrapa dhe me... fb.me/3GAfMqaMO
34d               
BESHIR @BeshirKorance
❤ ° Për fat të mirë.

Unë zgjohem në mëngjes me një buzëqeshje,
Edhe pse nuk përmbushi ëndrrat e mia,
Ju kam ju,... fb.me/6YnZ55zc3
36d               
BESHIR @BeshirKorance
VJESHTA PO AVANCON ME SHPEJTESI..

Po ecèn vjesht me hapa gjigante,
bëhet nga e gjelbër për të verdhë dhe kafe,... fb.me/1xjR2FGbW
36d               
BESHIR @BeshirKorance
Thesaret e jetës sime...
Një poemë pèr Ju....

Thesaret e vërteta të jetës sime,
Unë kurrë nuk e marr atë para.... fb.me/77HWLcCIK
39d               
BESHIR @BeshirKorance
PERSHENDETJE MIQ,MIKE,MOTRA,E VELLEZER TE MI SHQIPTAR....
JU PERSHENDES NGA ZEMRA ME KOPERTINEN E LIBRIT TE PARE... fb.me/3tD1CHd3B
39d               
BESHIR @BeshirKorance
NJË MIQËSI E VËRTETË..

Një miqësi e vërtetë ...
Jo në bazë të emocioneve,
Nuk ka bazë të fortë dhe të dobët
por... fb.me/2vSWBpF87
74d               
BESHIR @BeshirKorance
Mirëmbrëma miq,mike,motra e vëllezër të mi Shqiptar!
Ju përshëndesim me një pjes fotosh të triumfit rradhës së... fb.me/6PFzJG7Py
81d               
BESHIR @BeshirKorance
Më herët engjëll e tani djall...!

Dikur Dikur ajo ishte si një Engjëll,
Ne ishim gjithmonë së bashku ju doja me... fb.me/1q7J41EeX
83d               
BESHIR @BeshirKorance
I posted 87 photos on Facebook in the album "TË TRASHIGOHI PRINCESHA ROELA MBEASA IME E PREFERUAR ME TE FEJUAR" fb.me/2rxXzYzLw
94d               
BESHIR @BeshirKorance
Miqtë e Unë të bashkuar si Simbol.
.. (¨ `•. • '¨).
.... `• ♥ • '... ¤ ª" ~ ¨ ¨ ¯ ¯ ¨ ¨ ~ "ª ¤
Miqtë, Ata luajnë... fb.me/3GQXnm95J
95d               
BESHIR @BeshirKorance
* Unë do të them Artin e Jetës për Ju:)
PËRSHËNDETJE..!
♥ ....
:) ♥ ♥
♥ ....
............ Pra, kjo është JETA... fb.me/3IMsWQV1E
97d               
BESHIR @BeshirKorance
✿ *,. Ju uroj
Mbrëmjen e mrekullueshme e me ëndrra të bukura. *. ✿
«• '` •. (¸. •' (¸. • ** •. ¸ `•. ¸. • '` •... fb.me/19PO0aGdJ
98d               
BESHIR @BeshirKorance
Natën e mirë miq,mike,motra e vllezër të mi Shqiptar!
Ju përshëndes nga ♥ Mira Korance Tiranë! fb.me/1gTDP36lr
100d               
BESHIR @BeshirKorance
GJUMË ME ËNDRRA TË BUKURA...
ME FLAMUR KOMBËTAR...!

Është sikur kam ëndërruar ëndërra Yll,
duke fjetur , me... fb.me/3iRXXOL5N
101d               
BESHIR @BeshirKorance
Për të patur zili nuk duhet...

Kurrë nuk keni parë diçka t`pazakontë
Dhe lartë Kunshtëzohet nga një e... fb.me/1jc6C2TVt
102d               
BESHIR @BeshirKorance
Fjala Në Gremin

Nji stuhi e godet fjalen,
që i tundi tmerrshem kapilaret?!.

Rreshqet dheu e dridhet këmba,
koha... fb.me/6XkrrVU35
102d               
BESHIR @BeshirKorance
Shqipëria e humbi kot Çmimin e I-rë me këtë valle të shoqëruar me këngën" Osman Aga"pasi juria e mori si politike... fb.me/6IkzvU5qy
102d               
BESHIR @BeshirKorance
SHOQATA KULTURORE ARTISTIKE"JEHONA SHQIPTARE"
ME SPONSOR GENERAL"TOP START"SHA ,ME PRESIDENT Z.MUHAMET MALO,... fb.me/6XVQFZxKn
110d               
BESHIR @BeshirKorance
Një dhuratë ndryshe për ju,
Në fund-javë!

Unë do të doja të ju jap një dhuratë
por unë nuk e di çfarë ju duhet... fb.me/1sHy0yS2G
111d               
BESHIR @BeshirKorance
Përshëndetje me Shqiponjën Krenare me Flamurin Kombëtar në sqep, miq,mike,motra e vllezër të mi Shqipëtar!
Ju... fb.me/2Pno1Mo6a
113d               
BESHIR @BeshirKorance
Fat i mirë, në Muajn Korrik..!

Ju nuk mund që ta bleni atë,
ju nuk mund ta shihni,
ai shpesh vjen në mënyrë të... fb.me/6y9ZIh81Y
114d               
BESHIR @BeshirKorance
Përshëndetje miq,mike,motra e vëllezër të mi Shqipëtar!
Ju uroj të kaloni bukur këtë javë të re me projekte të... fb.me/3AgG7iwGl
116d               
BESHIR @BeshirKorance
Mister......

Ajo s`kushton asgjë dhe sjell shumë.
Ajo pasuron marrësin,
pa donator për të bërë më të varfër.... fb.me/3HA1yIKmD
118d               
BESHIR @BeshirKorance
Mirëmbrëma miq,mike,motra e vllezër të mi Shqiptar..!
KLB Mbrëmjen përqafime Mira Korance! fb.me/36i0f8CA2
120d               
BESHIR @BeshirKorance
KIJENI PARASYSHË....!
♥♥
Aventurë e jetës është për të mësuar.
qëllimi i jetës është që të rritet.

Natyra e... fb.me/36Wqwzqaf
122d               
BESHIR @BeshirKorance
PËRMBUSHJET E JETËS..
. - `✿ '- .. -` ✿'
Duke kërkuar përmbushjen për jetën tuaj,
nuk e di se çfarë ju keni... fb.me/6CAwXgoTA
123d               
BESHIR @BeshirKorance
HUMORI I MIRË...:)
♥♥♥♥
Humor i mirë na bën të gëzuar,
humor i mirë na merr më tej,
mbart në rroba me ngjyrë të... fb.me/6RKHl4Nw9
125d               
BESHIR @BeshirKorance
NË MURË RRI NJË FLUTUR E VEÇANT...

Në mur rri një
flutur ngjitur e shikoj me qetësi...

Palëvizshëm ajo... fb.me/2eZ4NQOXf
126d               
BESHIR @BeshirKorance
I posted 41 photos on Facebook in the album "ALBUMI FOTOGRAFIK I KONCERTIT 1 QËRSHORIT!" fb.me/6zik3JEFa
128d               
BESHIR @BeshirKorance
LUMTURIA ËSHTË GJITHKUND...!
¯ ¯ `•. ♥. • '¯ ¯` •. ♥. • '¯ ¯ `•. ♥. •' ¯ ¯` •. ♥. • '¯ ¯
Lumturia është kur... fb.me/12JGqf229
129d               
BESHIR @BeshirKorance
• SHUMË JU DUA ME ♥ E JU UROJ NGA ♥ • *

Kjo është një traditë e vogël:
Kush e merr për mirë,do ta kuptoj... fb.me/6yQSRtfzH
130d               
BESHIR @BeshirKorance
Ju përshëndes miq,mike,motra e vëllezër të mi Shqipëtar duke ju uroar Natën e mirë!Nga ♥ përqafime Mira Korance... fb.me/3hVFUJrJy
133d               
BESHIR @BeshirKorance
♥♥UNË BESOJ TE,SHNA-NDOU...!♥♥
GËZUAR NATËN E MADHE TË,
SHËNA-NDOUT!
JU NDIHMOFTË
GJITHËVE AMIN!

Unë besoj te... fb.me/3klBsc9nB
133d               
BESHIR @BeshirKorance
Ora ecën me kohën..

Duke kaluar ngadalë, por si një fëmijë.
Një ditë, një javë dukej e pafund.
Sot ajo po mbaron... fb.me/1918cypZo
134d               
BESHIR @BeshirKorance
Dielli po ndriçon verës - një këngë verore

Kur dielli veror me buzëqeshje të ngrohtë nga qielli,
kur ngjyra... fb.me/1PpaOtniy
136d               
BESHIR @BeshirKorance
Unë kam postuar një foto të re në Facebook fb.me/3BTLIb82i
136d               
BESHIR @BeshirKorance
Unë kam postuar një foto të re në Facebook fb.me/30Z8kzKnH
136d               
BESHIR @BeshirKorance
URIME JAVA E RE MIQËSIA IME..!

Për..Miqtë,
Dritat janë të lindur me harresën,
gabimet janë kthyer me përqafime,... fb.me/2J9f6Rbtv
137d               
BESHIR @BeshirKorance
JEHONA SHQIPTARE TRIUMFON...

Jehona Shqiptare triumfon ,
me krah hapur si shqiponjë,
Troket në familjet e tan... fb.me/3eBMJeAUN
138d               
BESHIR @BeshirKorance
NË MOLLË ËSHTË LUMTURIA JUAJ!

Një nga diçka ju duhet të mbani mend,
Në qoftë se ju jeni të dobët: Samë shumë... fb.me/23FJ1d2sm
142d               
BESHIR @BeshirKorance
22 Arsye të mira për të qenë falënderues :

- Për të dëgjojë këngën e zogjve
- Të ndjehen rrezet e diellit në... fb.me/2YVeILpO6
143d               
BESHIR @BeshirKorance
JU TROKAS NË SHPIRTIN TUAJ!
ME KËTO FËMIJË 100% SHQIPËTAR,
PASI JU EC MUAJI E JAVA MBARË.:)

Në fillim të javës... fb.me/3w9UlTopX
144d               
BESHIR @BeshirKorance
PËR MUAJN E RI ME FESTËN E FËMIJËVE TANË SHQIPËTAR.

për një fundjavë të çmuar,e muaj të mbar..!
Koha me të cilin... fb.me/6sm5sWhVc
145d               
BESHIR @BeshirKorance
CIKËL ME POEZI NGA POETESHA FISNIKE ARTISTE SHKODRANE Lindita Lindita Prengzaj.
1)
DY TELAT E Ç`VESHUR TË... fb.me/3MZHYLRNx
145d               
BESHIR @BeshirKorance
Përshëndetje miq,mike,motra e vllezër,nëna e baballar të mi Shqipëtar!
Urime Fund-java e qoftë e gëzueshme për... fb.me/6MqdLulmh
146d               
BESHIR @BeshirKorance
Mirëmbrëma miq,mike,motra e vllezër të mi Shqipëtar!
Kam nderin të ju ftoj bashk me gjith fëmijët tuaj Ditën e... fb.me/6M6I6wAd1
147d               
BESHIR @BeshirKorance
Përshëndetje,Miq,mike,motra e vllezër të mi ju paraqes ciklin poetik nga poetesha Fisnike Shkodrane,
Lindita... fb.me/6zSB3xgl1
148d               
BESHIR @BeshirKorance
JETOJMË JETËN ME BESIM.

Jetoni jetën tuaj si personazhi kryesor, jetën tuaj.
Do..Jetomë jetën këtu dhe tani dhe... fb.me/1tXYrKAUu
149d               
BESHIR @BeshirKorance
Gëzohu , O shpirt..:)!

Ende qëndron liqeni në dritën e mëngjesit .
Rosat luajnë në ujë .. .
Këtu dhe atje vihet... fb.me/6xJnTJvuy
150d               
BESHIR @BeshirKorance
JAVË E RE ME PËRSHËNDETJE..!
¸. • * ¸. • * '¨ `* •.
*. ¸ ¸ • *
Një javë e re tani ka filluar....
Se si ne... fb.me/6t16VpgVN
150d               
BESHIR @BeshirKorance
DËSHIRA PËR JU ME KËNGË YJESH.
☆ ¨ ` • - • - ¨ ( " ) ( " ) ¨ - • - • ' .. ☆
♫ ♪ ♫ ========= =
Zhurma e një... fb.me/6PeanMIAp
152d               
BESHIR @BeshirKorance
PËRZEMËRSISHT...!
♥♥♥♥
Si,Struci, unë po ju ndjek përshëndetjet,postimet e komentet...,
Përshëndetjet e juaja..... fb.me/6S8KoCWr5
152d               
BESHIR @BeshirKorance
Unë kam postuar një foto të re në Facebook fb.me/3jeBeqYcp
152d               
BESHIR @BeshirKorance
Unë kam postuar një foto të re në Facebook fb.me/2xAE8bEl8
152d               
BESHIR @BeshirKorance
Toka E ILIREVE

Me shtize e mburoje te mbrojten.
Iliret ne mjegulle ne mes stuhis?!.
Rregull i kohes,heshtja e... fb.me/1k2ooZkVO
153d               
BESHIR @BeshirKorance
PËRSHËNDETJE MIQ,MIKE,MOTRA E VLLEZËR TË MI SHQIPËTAR!
JU VË NË DIJENI SE AI AJO QË DËSHIRON ME SHIKUAR LIVE... fb.me/2q7oBv6oe
153d               
BESHIR @BeshirKorance
I posted 78 photos on Facebook in the album "FOTOT E KONCERTIT 20 MAJ PER FEMIJET JETIM." fb.me/3zjAJuppM
154d               
BESHIR @BeshirKorance
ÇDO NJERI ANKOHET NDAJ DIÇKAJE..!
♥ _
Thuani, ka njerëz që kurrë nuk ankohen,?
Ku kurrë nuk u kthehet hunda ndaj... fb.me/6wCt6ZPH3
156d               
BESHIR @BeshirKorance
I posted 19 photos on Facebook in the album "ALBUM I KONCERTIT TIM QE DO REALIZOJ ME 20 MAJ!" fb.me/6q1PDJHns
157d               
BESHIR @BeshirKorance
MENDOJ PËR JU GJITHË..:)

Unë shpesh mendoj për ju gjidh,
Por mendoj se si të falënderoj njerëzit
të cilat janë... fb.me/1j4DwniLp
158d               
BESHIR @BeshirKorance
E diela pasdites ☕ ☕ ☕ (Kafe sëbashku)
♥ ♥ [lumturi] [Dielli]
♥. ڿڰ ♥ [<3] ♥ ♥
Hapni sytë tuaj dhe ju do të... fb.me/6LKeCvBUX
158d               
BESHIR @BeshirKorance
"KRAHËT E SHQIPES"
Intepretojnë Artistët e mëdhenj të Artit Shqiptar si:Artistët e Kinematografisë,z.Reshat... fb.me/3q5HoR1DP
159d               
BESHIR @BeshirKorance
FTESË
KONCERT FESTIV "KRAHËT E SHQIPES"

Z.Znj:________________________!
20-MAJ,DITA KOMBËTARE NË NDIHMË TË... fb.me/7p1iYHR1r
160d               
BESHIR @BeshirKorance
SHOQATA KULTURORE ARTISTIKE"JEHONA SHQIPTARE"NË BASHKËPUNIM ME SHOQATËN"SHQIPTAR NË BOTË"ORGANIZOJMË KONCERTE... fb.me/2iJK1MEZS
161d               
BESHIR @BeshirKorance
☸. Ju uroj kurajo.:)

☸ Ndoshta ju do të kërkoni:
☸. Shëndeti është një kurajo shumë më e lartë
☸. Mirë,Shëndet... fb.me/2Tu3UDxcf
162d               
BESHIR @BeshirKorance
Kur,Jeta ka mundësi,për t`u kërkuar .:)

★ Mrekullia e jetës , bukuria mistike në ciklin e jetës
Unike e bukura e... fb.me/2950Syr8v
162d               
BESHIR @BeshirKorance
Një buzëqeshje....

Një i panjohur më dha një buzëqeshje,
në një mëngjes me shi mjaft stresues,
Ai preku zemrën... fb.me/3h39KwY73
163d               
BESHIR @BeshirKorance
Unë kam postuar një foto të re në Facebook fb.me/3rQ1lyzke
163d               
For remarks, suggestions and complaints, you can contact us at: info@twopcharts.com. On Twitter you can find us here: @gl_twop_1000